موسسه فرهنگی ارسطو

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تبلیغات

کتاب رسانمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشور

اخبار سایت

ناشران ، مولفان و پدید آورندگان کتاب در سراسر کشور بخوانند . [1400/4/12]

موسسه فرهنگی ارسطو برای اولین بار در کشور انجام داد : اپلیکیشن کتاب رسان تحولی اساسی در حوزه چاپ الکترونیک ، صوتی و مولتی مدیا .

سامانه اطلاع رسانی چاپ و نشر ایران وابسته به موسسه فرهنگی ارسط پس از ماه ها تحقیق و پژوهش و بررسی چگونگی استفاده از شبکه های اجتماعی در راستای تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و نیز معرفی و توزیع کشوری کتاب و ایجاد پل ارتباطی بسیار دقیق و نزدیک بین مولفان و ناشران و مخاطب توانست با استفاده از متخصصان داخلی در حوزه های طراحی و برنامه نویسی و هوش مصنوعی با ایجاد تغییرات گسترده کاربری در شبکه های اجتماعی و به خصوص تلگرام که عموم مردم آشنایی بالایی دارند ، دسترسی همه مردم را لحظه به لحظه به تازه های نشر کشور فراهم نماید .
این حرکت بسیار مهم می تواند برای ناشران ، مولفان و پدید آورندگان و مخاطبان انها و نیز کتاب فروشی ها تحول افرین باشد و مشکل معرفی و توزیع کتاب در کشور را به طور کامل برطرف نماید . امید است همه دست اندرکاران این حوزه ما را در ادامه این مسیر یاری نمایند و بیش از پیش با ما همکاری نمایند تا علاوه بر گسترش فضای کسب و کار در یک رقابت سالم و اشکار کتاب دوباره جایگاه واقعی خود را در سبد فرهنگی خانواده ها بازیابد .
لینک ارتباط با تلگرام ما : chaponashr_iran@
شماره تلگرام ما : 09120239255
برای ارتباط با کانال تلگرام چاپ و نشر ایران ابتدا باید شماره تلگرام ما را در گوشی تلفن همراه خود ذخیره یا سیو کنید و بعدا ارتباط برقرار کنید و یا لینک تلگرام ما را جستجو کنید و عضو شوید تا بتوانید ارتباط دو طرفه با ما برقرار کنید .اپلیکیشن کتاب رسان به عنوان بزرگترین نرم افزار کتاب خوان فارسی کشور هم اکنون آماده چاپ و انتشاروعرضه آثار الکترونیکی ، صوتی و مولتی مدیای آثار اهل قلم می باشد .

موسسه فرهنگی ارسطو برای اولین بار در کشور انجام داد : اپلیکیشن کتاب رسان تحولی اساسی در حوزه چاپ الکترونیک ، صوتی و مولتی مدیا .