موسسه فرهنگی ارسطو

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تبلیغات

کتاب رسانمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشوراخذ پذیرش تحصیلی و کاری از همه کشورها

اخبار سایت

http://arastuielts.ir

دپارتمان آیلتس و آموزش زبان

موسسه فرهنگی ارسطو با شماره ثبت 763 به عنوان اولین موسسه چند منظوره فرهنگی تخصصی آموزش زبان های خارجی در استان خراسان رضوی در سال 1377 تاسیس گردید . واحد آموزش زبان های خارجی این موسسه عمدتا در برگزاری و آموزش دوره های تخصصی TOEFL, GRE, PTE, IELTS , MCHE , DELF, DALF, TOLIMO, TEF و ... ، دوره های مکالمه کلیه زبان های خارجی به علاقه مندان فعال می باشد . وجود امکانات پیشرفته و فضای آموزشی مناسب ، کادر علمی متخصص، سیستم آموزشی مدرن و مدون ، ارائه مشاوره و پشتیبانی های آموزشی مستمر در هرترم و بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین منابع آموزشی معتبر زبانهای خارجی دنیا ، این موسسه را به یکی از معتبر ترین موسسات فرهنگی آموزشی زبان های خارجی مشهد و استان مبدل ساخته که تاکنون بالاترین سطح رضایتمندی داوطلبان این مرکز را به دنبال داشته است . هم اکنون واحد تخصصی آیلتس این موسسه ماهانه حدود 50 نفر خروجی داشته که با انگیزه های تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و یا مهاجرت در این دوره ها شرکت می کنند .
این موسسه اکنون با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مرکز رسمی برگزاری آزمون اصلی و ماک آیلتس دراستان خراسان رضوی و مشهد می باشد که با همکاری موسسه فرهنگی ایرسافام ، نماینده رسمی موسسه آی دی پی استرالیا برگزار می شود . همچنین نام این موسسه هم اکنون در وب سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور منوی آزمون های بین المللی زبان قابل مشاهده می باشد .
تلفن های موسسه : 36026220 - 36026218
تلفن مستقیم مدیریت : 09120239255

دپارتمان آیلتس و آموزش زبان